Veľkoobchod záhradkárskych
a kvetinárskych potrieb

O nás

Spoločnosť Floriana Prievidza začala písať svoju históriu v roku 1990, kedy patrila medzi prvé súkromné spoločnosti na Slovensku so zameraním na záhradkárske potreby a záhradníctvo. V roku 1994 došlo k transformácii spoločnosti na Floriana, s.r.o. Dnes má spoločnosť cca 10 zamestnancov a distribuuje záhradkárske potreby v rámci celého Slovenska. Floriana, s.r.o. je priamym dovozcom a distribútorom záhradkárskych potrieb a záhradníckeho sortimentu mnohých spoločností z ČR, Poľska, Nemecka, Holandska, Talianska a iných európskych krajín. Cieľom spoločnosti je priniesť kvalitný a moderný sortiment pre záhradkárstvo, záhradníctvo a kvetinárstvo do vašich predajní a výrobní.

 

Spoločnosť poskytuje záhradkárske potreby v dvoch programoch – ProfiHobby. Hlavným zameraním Floriana, s.r.o. Prievidza je zásobovanie obchodníkov a výrobných firiem v oblasti záhradníctva, kvetinárstva a aranžérstva, sadovníckej realizácie a údržby, poľnohospodárskej výroby. Nezabúda však ani na hobby záhradkárov, pre ktorých ponúka záhradkárske potreby v malom. Široký sortiment záhradkárskych potrieb od domácich aj zahraničných výrobcov je k dispozícii pre veľkoobchodníkov vo vlastných skladových priestoroch spoločnosti, pre koncových spotrebiteľov v maloobchodnej predajni v Prievidzi.

 

Premyslený výber produktov, neustále sledovanie trendov a vzdelávanie personálu pomáhajú spoločnosti uspokojovať potreby svojich klientov v neustále rastúcom konkurenčnom prostredí. Floriana, s.r.o. sa zároveň usiluje udržať si svoju stabilnú pozíciu na slovenskom trhu a ďalej rozširovať svoje pôsobenie aj do vzdialenejších regiónov.

 

Či ste profi veľkoobchodník alebo hobby záhradkár, vo Floriane ste vítaní.

 

Teší sa na vás Floriana Team